Autorka ponad 30 fantastycznych książek zaprasza do poznania swojej kolejnej, nowej propozycji. Tania Książka – Obiad z bondem to kontynuacja serii “Kolacja z Tiffanym”. Zdecydowana większość kobiet miała już przyjemność przeczytać tą i wiele innych książek, jakie Agnieszka Lingas-Łoniewska miała przyjemność napisać. Jeżeli ktoś lubi opowiadania o miłości, gdzie także pojawia się wiele innych elementów, jak chociażby nutka dramatu, pikanterii i sensacji, to koniecznie musi sprawdzić, co jeszcze autorka ma w swoim dorobku literackim.

“Obiad z Bondem”

Eliza ogromnie się cieszy, że jej przyjaciółka i współlokatorka w jednym znalazła swoją miłość. W ten oto sposób Natalia wyszła za mąż, a Eliza straciła współlokatorkę. Może i trochę jest jej smutno, ale szczęście koleżanki jest dla niej ważne. Eliza zostaje sama w wielkim mieszkaniu razem ze swoimi ukochanymi kaktusami. Zaczyna grozić jej niebezpieczeństwo. Pod oknami jej mieszkania i pod samymi drzwiami pojawiają się ludzie, którzy ewidentnie nie mają złych zamiarów. Kobiecie chce pomóc komisarz Jacek – brat męża Natalii. Nie przyznaje się on do tego, ale coś czuje do Elizy. Ona sama też coś do niego ma, ale woli pozostawać obojętna. Pod pozorem przeprowadzenia prac remontowych w swoim mieszkaniu, Jacek wprowadza się do Elizy. Nie do końca się jej to podoba, ale z drugiej strony dzięki temu w końcu może czuć się nieco pewniej w swoim mieszkaniu. Czy dzielni komisarz zdoła usunąć niebezpieczeństwo z życia ukochanej? Czy oboje w końcu przyznają się do uczuć względem siebie?

“Molly”

Molly – Melania Tarczyńska – kocha adrenalinę i robi wszystko, aby nigdy nie spadła ona w jej życiu. Dziewczyna przez większość swojego życia miała pecha i teraz sobie to odbija. Po tym jak udało jej się opuścić dom dziecka, wiecznie imprezuje, szaleje, jeździ z niedozwoloną prędkością. W tym wszystkim kibicuje jej Robson – jej przyjaciel, który tak samo jak ona nie miał łatwego życia. Podczas jednej z wielu szalonych imprez, jakie obydwoje mają na koncie, Molly poznaje Wiktora. Okazuje się, że jest to jej kolega z dzieciństwa – jeszcze tego szczęśliwego. Wiktor jest teraz szanowanym biznesmenem, a ona – nie ukrywajmy – wykolejeńcem życiowym. Czy dwoje ludzi z różnych światów może się pokochać? Wydaje się to niemożliwe, ale jednak. Tylko, że ich uczucie nie podoba się innym osobom, które będą robić wszystko, aby ich rozłączyć. Miłość pomiędzy Wiktorem a Molly będzie wystawiona na ciężką próbę. Czy oboje będą w stanie sobie z tym poradzić?